Er wordt hier niet alleen gewerkt aan kennen en kunnen, maar ook aan sociale vaardigheden en motivatie. - Papa Jan
Onze speelplaats staat vol met toffe speeltuigen! - Alex

Ons nieuw leesbos!

  • 15 maart 2024
  • Algemeen

Wij vinden een gevarieerd leesaanbod belangrijk, daarom hebben wij nu een leesbos ontworpen voor onze leerlingen.

Dit schooljaar zetten we extra in op ons leesbeleid. We zijn gestart met het bevragen van onze leerlingen en leerkrachten om op die manier een algemene visie rond leesonderwijs uit te stippelen.
Zo zijn we erachter gekomen dat er een grote nood is aan een gevarieerd leesaanbod en daarbij ook een gezellige leesomgeving. We stipten deze zaken dan ook aan als prioritaire doelen en gingen aan de slag.

We richtten een nieuwe leesplek in voor onze leerlingen van de lagere school. Deze plek kreeg de naam ‘Leesbos’. Deze warme leesomgeving wilden we natuurlijk aanvullen met een uitgebreid, toegankelijk én gevarieerd leesaanbod voor elk kind. Hiervoor gingen we een samenwerking aan met de Bib van Duffel. Zij voorzagen ons van een uitgebreide wisselcollectie met voor ieder wat wils. We laten de sfeerbeelden graag voor zich spreken.