Er wordt hier niet alleen gewerkt aan kennen en kunnen, maar ook aan sociale vaardigheden en motivatie. - Papa Jan
Onze speelplaats staat vol met toffe speeltuigen! - Alex

Tutorlezen

  • 7 december 2020
  • Het 1e
  • Het 2e
  • Het 3e
  • Het 4e
  • Het 5e
  • Het 6e

Onze kinderen helpen elkaar

Vanaf november zijn we in onze school gestart met wekelijks tutorlezen. Een leerling uit het 4de leerjaar (de tutor) gaat dan lezen met een leerling uit het 1ste leerjaar. Het 5de leerjaar met het 2de leerjaar en het 3de leerjaar met het 6de leerjaar. Samen lezen ze een verhaal. Dat is een hele uitdaging want een jonger kind begeleiden bij het lezen is niet zo eenvoudig en voorlezen voor een ouder kind is best wel een hele uitdaging! Maar als je op het einde al die blije gezichten ziet dan weet je dat het een win-win situatie is voor allemaal !

Gerelateerd fotoalbum