Er wordt hier niet alleen gewerkt aan kennen en kunnen, maar ook aan sociale vaardigheden en motivatie. - Papa Jan
Onze speelplaats staat vol met toffe speeltuigen! - Alex

Onze website in een nieuw jasje!

  • 9 november 2020
  • Het 1e
  • Het 2e
  • Het 3e
  • Het 4e
  • Het 5e
  • Het 6e

Nog steeds alle info en foto’s, maar in een nieuw jasje!

De afgelopen maanden werkten we hard aan onze nieuwe website. We zijn dan ook trots dat we dit nieuwe virtuele visitekaartje vandaag kunnen voorstellen aan jullie. Op deze nieuwe website vind je nog steeds alle informatie die je nodig hebt, maar dan via een overzichtelijker menu en in een modern jasje.

Meer informatie over waar onze school voor staat? Die vind je bij op de pagina’s opvoedingsproject en onze troeven. Een kijkje nemen binnen de schoolmuren doe je bij foto’s. Benieuwd wat er beweegt op onze school? Neem dan eens een kijkje bij nieuws voor een verslag van onze voorbije activiteiten. Specifiek op zoek naar nieuws of foto’s van de klas van je kind? Daarvoor kan je terecht bij de pagina klassen.

Alvast veel surfplezier!